اخبار استان ها
1398/2/23 دوشنبه
رونمائی از نخستین آموزشگاه سیستم‌های کنترل صنعتی دارای مجوز افتا در کشور
مرکز فناوری‌های اتوماسیون صنعتی اهواز، به عنوان نخستین آموزشگاه حوزه سیستم‌های کنترل صنعتی، مجوز نما را در گرایش آموزش حوزه صنعتی دریافت کرد. 
به‌ گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری، آموزش کارشناسان سیستم‌های کنترل صنعتی با هدف اشتغال‌زایی در این زمینه و توانمندسازی کارشناسان اتوماسیون صنعتی مجموعه‌های صنعتی استان خوزستان از جمله اهداف تشکیل مرکز فناوری‌های اتوماسیون صنعتی اهواز است.
مرکز فناوری‌های اتوماسیون صنعتی اهواز در افق ماموریت‌های خود، آموزش و پژوهش در حوزه امنیت سیستم‌های کنترل صنعتی و تولید تجهیزات امنیت سایبری این نوع سیستم‌ها، بومی‌سازی تجهیزات افتایی حوزه صنعتی و رونق اشتغال را در این حوزه در دستور کار دارد.
در مراسم رونمائی از نخستین آموزشگاه سیستم‌های کنترل صنعتی دارای مجوز افتا که با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مدیران استانی برگزار شد، رئیس مرکز افتای خوزستان با ذکر تهدیدهای سایبری حوزه صنعتی، گزارشی از اقدامات این مرکز را در این حوزه ارائه داد. 
استاندار خوزستان نیز ضمن تقدير از اقدامات انجام شده، بر رفع موانع و حمايت از توسعه فعاليت هاي مركز افتا تاکید کرد.
متخصصین بومی استان خوزستان، مرکز فناوری‌های اتوماسیون صنعتی اهواز را با هدف تربیت کارشناسان سیستم‌های کنترل صنعتی در سال ۱۳۹۷ تأسیس کرده‌اند.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 


آدرس:
تهران، خیابان استاد شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک یک، مرکز مدیریت راهبردی افتا


ایمیل:
info@afta.gov.ir

.